wstęp      informacje ogólne      historia      aktualności      pogoda aktualna!      baza noclegowa      galeria zdjęć      linki

Jastarnia: Interaktywny Wawel Truck - zapraszamy!

Już 15 i 16 sierpnia w Jastarni przy ul. Portowej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i?

Już 15 i 16 sierpnia w Jastarni przy ul. Portowej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy do Jastarni w czwartek 15.08 i piątek 16.08 w godzinach 11-18.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Jastarni

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w czwartek i piątek 15 i 16 sierpnia w Jastarni - przy ul. Portowej. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.

Słodka trasa ciężarówki

Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!

Następnie będziemy jeszcze w Gdyni!

Zapraszamy!   © 2006-2020 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz